• Sugerowane produkty:

Pożyczki pod zastaw

Lombardy we Wrocławiu nie bez powodu wyrastają jak grzyby po deszczu – sytuacja gospodarcza nie jest najkorzystniejsza. Decydując się jednak na zasięgnięcie pożyczki pod zastaw, warto najpierw przyjrzeć się ofertom poszczególnych lombardów i wybrać ten, który zaproponuje nam wsparcie na jak najbardziej korzystnych dla nas warunkach. 

Pożyczka pod zastaw jest szybką i atrakcyjną formą pozyskania gotówki na bieżące wydatki, czy też na opłacenie zaległych płatności, ale warto podejmować ją u ludzi godnych zaufania i znających się na swoim fachu mamy ponad 15 letnie doświadczenie. Dlatego też uważamy, że we Wrocławiu, jak i w całej Polsce nie mamy sobie równych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy Lombardi.pl lombard zorientowany na klienta i oferujący konkurencyjne i atrakcyjne stawki. To właśnie Wrocław jest naszą siedzibą i to tutaj funkcjonujemy na co dzień. Specjalizujemy się przy tym w pożyczkach pod zastaw różnego typu – przyjmujemy złoto, biżuterię, monety, sprzęt i wiele więcej. Jedyne, czego wymagamy, to przedstawienia dokumentu tożsamości z aktualnym zdjęciem oraz tego, aby to Państwo byli właścicielami zastawianego u nas przedmiotu. Działamy od ręki, bez pośredników i bez zbędnych formalności. 

Pożyczki pod zastaw wypłacane są od razu, tak aby mogli Państwo jak najszybciej zrealizować swoje plany czy też uregulować zaległe rachunki. Nasz lombard mieści się we Wrocławiu i oferuje pożyczki pod zastaw dopasowane do potrzeb i możliwości każdego klienta. Stawiamy na indywidualną obsługę i tak też ustalamy wyceny i prowizje. 

Sprawdź jak pożyczyć pod:

RTV/AGD